Новини ІТ

17 вересня 1991 року - День народження LINUX

У комп’ютерному світі усім знайоме ім’я Линуса Тордвальдса.
Творець найбільшої відкритої операційної системи народився 28 грудня у Фінляндії. 24 серпня вищезгаданого року в Лінус уперше повідомив про створення Лінукса версії 0.01. Майже через місяць – 17 вересня в мережу був викладений код ядра системи. Так і народився пінгвін. Виступаючи, в якості антипода закритої віконної системи, Linux розвивався стрімкими темпами і заробив мільйони прибічників. Зараз Лінус все ще керує розробкою системи. У такому разі світле майбутнє для ОС забезпечено.

СМАЙЛИКУ 34 РОКИ!!!



    19 вересня 1982 року професор Університету Карнеги-Меллона Скотт Фалман(Scott E. Fahlman) уперше запропонував використати три символи, що йдуть підряд, – двокрапку, дефіс і закриваючу дужку, для позначення “усміхненого обличчя” в тексті, який набирається на комп’ютері. Це було серйозним поповненням електронного лексикону.

    Смайлик додає те, чого бракує в дружньому листуванні – емоції, міміку, інтонацію. У діловому листуванні смайлик може зняти напругу і недовіру партнера. Загалом, смайлы допомагають краще зрозуміти співрозмовника, уловити його настрій, врешті-решт, вони просто забавні і викликають позитивні емоції.



Нова мова програмування Simit

   Програмісти з Массачусетського технологічного, компанії Adobe, Каліфорнійського університету, університету Торонто, Техаського університету A & M і Техаського університету розробили нову мову програмування для симуляції фізичних процесів.
      Симуляції потрібні всім: вченим, інженерам і будівельникам. До сих пір проблема полягала в поєднанні різних рівнів складності. Скажімо, щоб описати розлом крила літака, вам потрібна дуже точна модель цього розлому. А щоб описати, як поводиться крило літака нагорі, досить дуже простого опису цього крила. Проблема виникає тоді, коли ви хочете створити симуляцію поведінки зламаного крила на вітрі на висоті 5000 метрів. Навіть потужному комп’ютерові складно постійно перемикатися між різними рівнями опису.
   Кількість коду при роботі з Simit скорочується в рази. Розробники створили один і той же алгоритм на широко відомих мовах програмування, а потім написали його ж на Simit. Вийшло, що обсяг коду склав всього 10% від всіх попередніх версій. А це, як ви розумієте, значно прискорює швидкість моделювання складних фізичних і математичних симуляцій, що сучасній науці тільки на руку. Simit планується використовувати в машинному навчанні, роботобудуванні, при аналізі даних і в безлічі інших напрямків сучасної науки.

Україна повернула лідерство за “піратство”

pirat      Україна посіла перше місце в рейтингу держав, які найчастіше порушують права інтелектуальної власності. Це випливає з щорічного звіту міжнародного альянсу інтелектуальної власності (IIPA).

    За нашою державою в рейтингу розташувалися Росія, Китай, Чилі, Індія, Таїланд і В’єтнам.   За інформацією асоціації, в Україні продовжують працювати сайти, на яких розміщено “піратський” контент (в їх числі – великі торрент–трекери).Більш того, за останні кілька років “інтернет–пірати” з інших країн спеціально перенесли свої сервери в Україну.

Незвичайні флешки

Необычные флешки   Флеш – накопичувачі вже давно щільно увійшли доasement Foundry – здійснює вже упродовж декількох років моддинг флешки і користується основним правилом: корпус usb флеш має бути не лише красивим, але так само зручним і практичним. В якості корпусу зазвичай використовує мідну трубку. нашого життя. Ми і не помітили як це сталося. Маленькі, зручні і портативні вони вже практично витіснили звичні усім CD і DVD диски. І сьогодні, здавалося б, складно здивувати кого – або їх наявністю. Але це твердження не зовсім вірне! Навіть звичні усім usb- флеш можуть бути оригінальними. Для цього необхідно звернути свою увагу на прикольні і оригінальні зразки, форма яких не звична навіть найдосвідченішому користувачеві.

флешка гамбургерОсновною тенденцією сучасного ринку сувенірів є збільшення попиту на незвичайні подарункові флеш – пристрої. Це, в першу чергу, пов’язано з величезною різноманітністю накопичувачів цього сегменту. Можна без всяких зусиль купити флеш драйв у формі: краба, равлика, гамбургера, ручки, пластикової карти і так далі.

Флешка трансформер є вишуканим аксесуаром на сьогодні. Не кожен може похвалитися такою купівлею, оскільки ціна на неї значно відрізняється від розцінок на звичайні накопичувачі. І це зрозуміло, що переплачувати доводиться за зовнішній вигляд виробу, оскільки творці, при його розробці, використали дещо послідовно сполучених деталей замість стандартного корпусу.

                                             Накопчувач у формі емблеми трансформерів

Флешка трансформер «механчний ягуар»


Немає коментарів:

Дописати коментар